Вход
  • Email:*
  • Пароль:*
Забыли пароль?
/ Регистрация
Адрес:
Телефон:
098 01 2222 8
Адрес:
Телефон:
098 01 2222 8
Товары в корзине
Меню

Хімчистка килимiв

Артикул: CN82
(5/2)
  • 0 Грн за 1кв.м.
  • 1 Грн за 1кв.м.
  • Много
  • Вес: 0 кг.

Количество:

+ -
  • 1 Грн за 1кв.м.

Хімчистка від "PerfectClean" - швидко, якісно, професійно!

Раніше чи пізніше в житті кожного з нас настає момент, коли ми, критично оглядаючи меблі у своєму домі або офісі, вирішуємо позбутися їх, відтранспортувавши на дачу чи взагалі викинувши. Можливо ще якихось п′ять років назад подібний крок був би виправданим або навіть логічним, однак сьогодні в умовах тотальної кризи він буде здаватись принаймні нерозумним. Що ж робити коли шкіряний диван в офісі повністю втратив свій презентабельний вигляд, а рік назад придбаний килим на підлогу виглядає так, ніби по ньому нещодавно пробіглося стадо божевільних слонів?

Вихід є! І називається він одним звучним словом ″хімчистка″. В реаліях нашого сьогодення значно доцільнішим і вигіднішим рішенням буде звернення у клінінгову компанію з хорошою репутацією і професійним підходом до зобов′язань, взятих на себе.

Якщо Ви розумієте наскільки важливо, як з естетичних міркувань, так і зі сторони безпеки свого здоров′я, утримувати у чистоті та порядку власну оселю та власне місце роботи, компанія "PerfectClean" допоможе Вам в цій нелегкій справі. Наші спеціалісти, вправно і вміло застосовуючи спеціальне обладнання та ефективні хімічні засоби, зроблять Ваш дім та офіс ідеально чистими.

Сьогодні ми пропонуємо населенню та представникам бізнес-вектора міста Київ наступний перелік послуг по чистці, а саме:

  • професійна хімчистка килимів, килимового покриття та ковроліну у Вашому домі та в офісі;
  • ● професійна хімчистка м′яких меблів, зокрема диванів, великих крісел, пуфів та стільців, які знаходяться у Вас вдома та в офісі;
  • ● професійна хімчистка шкіряних меблів.

Почистити ошатне килимове покриття чи натуральний килим віл пилу, плям та шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються на таких поверхнях у величезній кількості, насправді не так і легко. З великою обережністю треба підходити і до чищення дорогих м′яких меблів, початково визначивши, який матеріал був використаний в процесі їх виготовлення. Особливої уваги потребує шкіряна оббивка, адже неспеціалісту важко зорієнтуватись котрі саме речовини можуть залишити на ній плями і, тим самим, зіпсувати, для прикладу, оригінальний і коштовний шкіряний диван назавжди.

Спеціалісти компанії "PerfectClean", використовуючи спеціальне обладнання, сучасні технології, максимально ефективні та безпечні засоби даного сегменту хімічної промисловості, а також набуті знання, уміння, навички та досвід, виконають представлені послуги швидко, якісно та професійно.

Отзывы покупателей

Еще никто не оставил отзыв. Вы можете быть первым!